The Vampire Diaries
Добре дошли в рпг форума на Дневниците на Вампира.Надявам се да се регистрирате! ((:
The Vampire Diaries
Добре дошли в рпг форума на Дневниците на Вампира.Надявам се да се регистрирате! ((:
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Фен сайт на Дневниците на вампира.
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Случвало ли ти се е да....???
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:19 pm by malkata12390

» Кажи име с последната буква на предишния
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 8:50 pm by malkata12390

» Създаване на върколак
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 5:43 pm by Тайлър Дарк

» Критика.....
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 1:17 am by mimen4ence

» Блондинки срещу Брюнетки
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Фев 18, 2011 10:05 am by Катерина Салваторе

» Създаване на демон
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 7:54 pm by Зоуи Редбърд

» Оплакване.....
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 8:55 pm by Полина Салватор

» Коя песен слушате в момента?
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 4:33 pm by Катерина Салваторе

» Гардеробът на Катерина Салваторе
  Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Ное 27, 2010 5:48 pm by Катерина Салваторе


 

  Създаване на вампир

Go down 
+20
Деймън Салватор
Ванеса Виелпандо
Катерина Салваторе
Лорена Салватор
Мока Петрова
Нина Добрев
Елена Петрова
Катрин Пиарс
Каролайн Уилиям Форбс
Елена Салваторе
Ариа Салватор
Полина Салватор
Лариса Петровна
Уенди Колинс
Кандис Валентайн
Damon
Ксандрия
Елена Гилбърт
Катерина Петрова
Алесандра Салватор
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мока Петрова
ВАМПИР
ВАМПИР
Мока Петрова


Брой мнения : 1
Join date : 09.11.2010

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyВто Ное 09, 2010 1:06 am

Име : Мока Петрова
Години: 16 човешки 266 въмпирски

Външен вид :
Кафeви
руса
нормално
яко

История:Мока е родена на 26.07.1744г. в Лом. Семейството и било много добро и тя много ги обичала. Обаче един ден се случил инцидент докато я нямало и родителите и починали. Тя останала сама. На 16 и рожден ден дошъл някакъв непознат при нея и я помолил да остане за малко. Мока се съгласила защото била много самотна. Той не искал да си казва името и тя започнала да става подозрителна. Обаче след няколко дена непознатия си признал че е вампир защото се бил влюбил. Тя естествено не повярвала и тръгнала да бяга от него. Той се ядосал и от гняв я захапал за врата. След малко той осъзнал какво прави но вече било твърде късно. Дал и от кръвта си и след това и счупил врата за да не се мъчи. На другата сутрин тя се събудила с ужасен глада на леглото до нея имало пръстен... неговия пръстен.

ХАРАКТЕР
- мила е и обича когато хората я уважават
- лесно се ядосва

Любимо занимание
Да ходи по партита.

Снимки

  Създаване на вампир - Page 2 M_ea964db5bd0e2e29b6d3ebb083437964

  Създаване на вампир - Page 2 Ashley-tisdale
Върнете се в началото Go down
Алесандра Салватор
ADMIN
Алесандра Салватор


Брой мнения : 269
Join date : 02.11.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyВто Ное 09, 2010 1:10 am

ОДОБРЕНА СИ!
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diaries-fan.bulgarianforum.net
Лорена Салватор
ВАМПИР
ВАМПИР
Лорена Салватор


Брой мнения : 1
Join date : 07.11.2010

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 4:00 pm

Име:Лорена Салватор
Години:17 човешки
199 вампирски
Външен вид:
Пъстри
Руса
Нормално
Винаги по последна мода
История: Лорена е родена на 08.04.1811год. Когато е на 6 години родителите и се развеждат. Тя остава да живее с майка си а, брат и отива при баща и. Тя приема много тежко раздялата на родителите и. От тогава тя започва да води много лош живот...започва да пие, да не се прибира по цяла нощ...Една вечер в дискотеката я заговаря едно момче, което от няколко нощи я наблюдава. Той и разкрива тайната си- че е вампир, защото е влюбен в нея. Но тя под въздействието на алкохола започва да му вика и и го удря, а той не успява да се сдържи и я превръща във вампир.
Характер:
-ужасно добра приятелка...би направила всичко за приятелите си.
-много е избухлива
Любимо занимание:Да пазарува...маниачка е на тема "МОДА" и да свири на пиано.
http://topnews.in/files/Hilary-Duff.jpg
http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Hilary-Duff-hilary-duff-58651_1280_1024.jpg


Последната промяна е направена от neli96 на Чет Ное 11, 2010 4:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катерина Салваторе
ВАМПИР
ВАМПИР
Катерина Салваторе


Брой мнения : 285
Join date : 07.11.2010
Age : 32
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 4:10 pm

ИМЕ:Катерина Салваторе

ГОДИНИ:
-19 човешки
-698 вампирски

ВЪНШЕН ВИД
-Тъмно кафяви
-кафява
-слабо и стройно
-по последна мода

ИСТОРИЯ: Катерина е родена през 1312г. в Ню Йорк.Родителите и загиват в самолетна катастрофа и тя се премества да живее в Мистик Фолс.Една вечер когато се прибирала от училище чула странен шум от гората и побягнала,изведнъж пред нея се появил човек и я захапал по врата..На сутринта се събудила в гората и единственото нещо което намерила било бележка "Животът ти е напълно променен.Ти вече си вампир..."

ХАРАКТЕР
-прощава на хората
-избухлива,манипулаторка

ЛЮБИМО ЗАНИМАНИЕ:Да ходи на лов..

СНИМКИ http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/256/c/8/katherine_pierce_4_by_gaiphage-d2ynl2b.png
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Катерина Петрова


Брой мнения : 115
Join date : 07.11.2010
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 4:42 pm

Одобрена си.Само си смени снимката Нина Добрев вече е заета!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Катерина Петрова


Брой мнения : 115
Join date : 07.11.2010
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 4:48 pm

и Лорена Салватор е одобрена !
Върнете се в началото Go down
Ванеса Виелпандо
ВАМПИР
ВАМПИР
Ванеса Виелпандо


Брой мнения : 210
Join date : 10.11.2010
Age : 33

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 1:08 pm

Име: Ванеса Виелпандо

Години: човешки - 20 ; вампирски - 369

Очи: Кафяви

Коса: Черна

Тяло: Стройно, стегнато

Стил на обличане: Екстравагантен

История: Родена през 1641 година в семейство, което мрази върколаците, Ванеса винаги се е забърквала в неприятности с тях (разбира се несъзнателно), излагайки на риск семейството си. Брат й - Бруно (по-голям от нея) винаги се е опитвал да я предпази и искал най-доброто за нея. Едва когато става на 18 години, Ванеса разбира, че в нейното семество всички са вампири с изключение на нея. Тя е против всичко това, бягала е от дома си много пъти, опитвала се е да се самоубие и така в продължение на 2 години. Един ден тя решава да се предаде и заявява, че е готова и тя да стане вампир. Превръща я брат й. Не след дълго тя изгубва родителите си при битка с върколаците, а Бруно изчезва безследно. Тя се чувства виновна за всичко това, но смята, че дългия живот, който й предстои е достатъчно наказание за нея. Въпреки че се налага да свикне с новото си Аз сама, тя се справя добре: успява да контролира жаждата си, пие животинска кръв и въпреки че живее сред хора, тя не ги има за "закуска".

Добри черти: Дава всичко за хората, които обича ; силна ; борбена ; искрена ; толерантна

Лоши черти: Голям инат ; импулсивна ; инертна

Любимо занимание: Да плува ; да играе билярд ; езда

Снимка:   Създаване на вампир - Page 2 2658896q
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Катерина Петрова


Брой мнения : 115
Join date : 07.11.2010
Age : 30
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 4:13 pm

Одобрена си Smile
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
ВАМПИР
ВАМПИР
Деймън Салватор


Брой мнения : 14
Join date : 12.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 5:14 pm

Име : Деймън Салватор
Години : човешки : 20 вампирски 225
Очи : Светло сини
коса : кестенява
тяло :мускулесто
стил на обличане : Спортен

История : Деймън е превърнат в вампир точно на 20-я си рожден ден от непознат вампир.Непознатият му казал само че е необикновен. Деймън бил безчувствен до като не се запознал с едно момиче-вампир на име Катерина в което той лудо се влюбил но тя изчезнала безследно и до сега той я издирвал по света.Сега той се връща в родното си градче Мистик фоулс с надеждата че ще открие Катерина.

Любимо занимание : да убива
  Създаване на вампир - Page 2 4e1c579cf26dd082  Създаване на вампир - Page 2 Damon-20  Създаване на вампир - Page 2 1334736R
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Елена Гилбърт


Брой мнения : 45
Join date : 07.11.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 6:11 pm

Одобрен си!Добре дошъл. (:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Деймън Салватор
ВАМПИР
ВАМПИР
Деймън Салватор


Брой мнения : 14
Join date : 12.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 6:13 pm

Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Ванеса Виелпандо
ВАМПИР
ВАМПИР
Ванеса Виелпандо


Брой мнения : 210
Join date : 10.11.2010
Age : 33

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 7:36 pm

Катерина Петрова написа:
Одобрена си Smile
Благодаря! Smile
Върнете се в началото Go down
Габриела Джеймс Сойър
ВАМПИР
ВАМПИР
Габриела Джеймс Сойър


Брой мнения : 4
Join date : 08.11.2010
Age : 26

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 8:28 pm

Име: Габриела Джеймс Сойър
Години:
- човешки - 19
- вампирски - 895
Външен вид:
- Светли и красиви зелени очи.
- Първоначално е руса, но после постепенно потъмнява.
- Габриела е много слаба. Има дълги крака, за които всяко момиче й завижда. Ръцете й също са дълги. Не е от най- високите, но не е и ниска.
- Различен, зависи от настроението й.
История: Габриела Джеймс Сойър е родена в България. Живее там до 12 годишна, след това заминава за Лос Анджелис при леля си. Живее при нея 1 година и половина, а след това се мести в Мистик Фолс при баба си. Отначало родителите й не са доволни, но после забравят за нея, защото имат новороден син.
Докато не навършва 18 години, Гобриела не излиза от къщата. Баба й винаги й повтаряла, че има много зли хора, или не толкова хора. Но когато Габриела питала баба си, какво има в предвид, Мария (така се казва баба й) излизала от стаята или сменяла темата. На 18 рожден ден на момичето, Мария й дала един медальон и й казала винаги да го носи. Габриела си го сложила и най- накрая излязла извън къщатата. Огледала се и след това тръгнала към кафенето, което било срещу къщата. Влязла и се усмихнала. Нещо различно от онази къща, казало си момичето. Габриела седнала на една маса и си поръчала портокалов сок. След малко в кафенето влязъл един много красив мъж. Той поогледал и се запътил към масата на Габриела. Седнал на стола срещу нея и я заговорил. Говорели си дълго време, а Габи усетила чувство, което никога не била усещала.
Започнали връзка, която продължила една година, но след това нещо се объркало. Дейха (мъжа) казал на Габриела, че е вампир и то един от Древните. Момичето се изплашило и избягвало вампира. Но на рождения й ден той се появил. Поискал да говори с нея и я завел в гората. Тогава я превърнал във вампир, показал й, как да се храни, научил я на много неща, които трябва да знае, а даже и допълнително. Но след това изчезнал и не се върнал.
Габриела продължила да живее в Мистик Фолс, като таяла надеждата, че все някога Дейха ще се върне, за да остане с нея завинаги.
Характер:
- Почти винаги казва истината. Държи се мило единствено с най- близките си. Не се вбесява лесно.
- Габриела е голям егоист. Винаги мисли само за себе си и не я интересува, че може да нарани чувствата на някого. По- добре другите да страдат, отколкото тя.
Любимо занимание:
Любимото занимание на вампирката е да убива хора и да им пие кръвта до последната капка. Обожава да си играе с хората.
  Създаване на вампир - Page 2 Kinopoiskru-Hilarie-Burton-912525
  Създаване на вампир - Page 2 Delman13
  Създаване на вампир - Page 2 Hilarie-burton-mobile-wallpaper
  Създаване на вампир - Page 2 Delman01


Последната промяна е направена от Габриела Джеймс Сойър на Чет Дек 09, 2010 6:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Алесандра Салватор
ADMIN
Алесандра Салватор


Брой мнения : 269
Join date : 02.11.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 12, 2010 8:33 pm

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diaries-fan.bulgarianforum.net
Никол

Никол


Брой мнения : 8
Join date : 07.11.2010
Age : 27

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyНед Ное 14, 2010 10:43 pm

Име: Никол
Години:
-19 човешки
-319 вампирски
Външен вид:
-зелени очи
-кафява коса
-стройно тяло
-модерно
История:В училище се запознава с новите си съученици Кейти и Брендън.Стават много добри приятели.Докато..един ден случайно вижда как Кейти се храни с кръвта на другата си добра приятелка-Стейси.Тогава Кейти решава да я превърне също във вампир,за да не я издаде.Но омразата не изчезва..Никол напуска града,за да е по-далеч от Кейти и Брендън.30 години по-късно се завръща,ала всичките й близки за мъртви.Тя разбира кой е виновен за това и решава да си отмъсти.Убива 2-ма много близки приятели на Кейти-Мери и Даниел.От всичко това тя се озлобява,докато не среща Деймън..Така Никол за първи път разбира какво е истинска любов..Дали вампирите въобще имат чувства?Явно да,или поне тя е лудо влюбена..

Характер:Добра с тези,които са добри към нея.Обича да казва истината и да я чува от останалите.Обича всичките си приятели и семейството.

Люмимо занимание: Да танцува и да ходи по кафенетата.

http://www.google.bg/url?source=imgres&ct=img&q=http://userserve-ak.last.fm/serve/500/25031179/Nicole%2BScherzinger.jpg&sa=X&ei=90ngTLbjOcKRjAemx-3LAQ&ved=0CAQQ8wc&usg=AFQjCNGIUO3W9250B-HpDp8tDP0UzndJqg

http://www.google.bg/url?source=imgres&ct=img&q=http://img.xcitefun.net/users/2009/01/21726,xcitefun-nicole-scherzinger-1.jpg&sa=X&ei=D0rgTNKVIpG7jAf-uqTJAQ&ved=0CAQQ8wc&usg=AFQjCNFXTgdL69APJ8oLGea0vJug7P4DOg


Последната промяна е направена от dessy19 на Пон Ное 15, 2010 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Полина Салватор
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Полина Салватор


Брой мнения : 117
Join date : 07.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 3:57 pm

Аватар си сложи и напиши малко повече история .. !!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Салваторе

Мелиса Салваторе


Брой мнения : 16
Join date : 12.11.2010

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 6:21 pm

ИМЕ -- Мелиса Салваторе

ГОДИНИ:
-ЧОВЕШКИ -- 18
-ВАМПИРСКИ -- 898

ВЪНШЕН ВИД
-ОЧИ -- кафеви
-КОСА -- светло кестенява
-ТЯЛО -- стройно , висока метър и седемдесет и шест
-СТИЛ НА ОБЛИЧАНЕ -- няма определен стил , облича се според настроението си

ИСТОРИЯ -- годината в която бях превърната във Вампир, бях на 18 . Семейството ми бе заможно и ходех в най-доброто училище в тогаващния Финикс. След един учебен ден , се разхождах със сестра си в парка , сестра ми имаше планове за вечерта и си тръгна на мен не ми беше добре и реших да се разходя още малко на въздух най-вероятно проблема беше корсета ми .. прислужницата ми явно беше прекалила със стягането но .. това няма значение !!Срещнах едно ослепително красиво момче .. никога не съм била срамежлива затова се приближих до него .. поклоних се любезно и го заговорих .. името му беше Деймън .. Мигновено се влюбих в него .. Черна коса ,, влудяващо сини очи .. Той ми каза че тъкмо е пристигнал в града щял да остане у роднини (приятелско семейство което родителите ми харесваха много) .. Почнахме да се срещаме много честои така след няколко месеца вече бяхме заедно .. Един ден разбрах че той е вампир .. Няма да разказвам как историята е много дълга .. Той си мислеше че ще се изплаша , както биха направили повечето префърцунени мадами по онова време но аз напротив се зарадвах веднага си припомних всички истории за вампири които бях чувала и започнах да му задавам въпроси ... След няколко месеца знаех всичко за вампирите и го помолих да ме превърне и след като отказа аз се ядосах !! Отидох до скалистия бряг на една река и се хвърлих .. паднах в реката от около 15 метра и изгубих съзнание когато се събудих видях Деймън до себе си .. Каза ми че единствения шанс да ме задържи жива е бил да ме превърне .. Аз му се усмихнах и му казах " Можеше да стане или по този или по другия начин " .. усетих ужасен глад и се изправих видях че грее слънце и понечих да излезна но той ме спря и свали единия от двата пръстена на лявата си ръка и ми го сложи .. Каза ми да не го свалям никога и изчезна .. От тогава съм вампир ии от тогава не съм виждала Деймън. Сега живея в Мистик Фолс със Сестра си Катерина .


ХАРАКТЕР
-ДОБРИ ЧЕРТИ -- Винаги гледа на нещата с усмивка и много често се смее .. рядко се случва някой да я ядоса до такава степен че да я накара да свали ослепителната си усмивка .. Никой който я познава не се захваща да спори с нея .. или ако се усмели то е безуспешно понеже Мел е много провокативна и голям инат
-ЛОШИ ЧЕРТИ -- Тя е ужасно импулсивна и прави грешки заради това но никога не съжалява за действията си .. или поне така си е внушила ..

ЛЮБИМО ЗАНИМАНИЕ --

СНИМКИ   Създаване на вампир - Page 2 Picture-314
  Създаване на вампир - Page 2 Alessandra-Ambrosio-in-New-Shoot-for-Lingerie-Brand-Pink-5
  Създаване на вампир - Page 2 Alessandra-ambrosio6
Върнете се в началото Go down
Алесандра Салватор
ADMIN
Алесандра Салватор


Брой мнения : 269
Join date : 02.11.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 7:20 pm

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diaries-fan.bulgarianforum.net
Никол

Никол


Брой мнения : 8
Join date : 07.11.2010
Age : 27

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 6:31 pm

Добре,а аз одобрена ли съм??
Върнете се в началото Go down
Алесандра Салватор
ADMIN
Алесандра Салватор


Брой мнения : 269
Join date : 02.11.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 7:08 pm

Да.
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diaries-fan.bulgarianforum.net
Мелиса Салваторе

Мелиса Салваторе


Брой мнения : 16
Join date : 12.11.2010

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 7:46 pm

мерсии Exclamation cheers
Върнете се в началото Go down
Никол

Никол


Брой мнения : 8
Join date : 07.11.2010
Age : 27

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:11 pm

Мерси!
Върнете се в началото Go down
Блеър Добрев

Блеър Добрев


Брой мнения : 1
Join date : 07.11.2010
Age : 28
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Ное 20, 2010 3:27 pm

ИМЕ Блеър Добрев

ГОДИНИ:
-ЧОВЕШКИ 17
-ВАМПИРСКИ 139

ВЪНШЕН ВИД
-ОЧИ сини
-КОСА руса
-ТЯЛО слабо
-СТИЛ НА ОБЛИЧАНЕ по последна мода

ИСТОРИЯ Завършила гимназия,тя е готова на всичко,за да стане новата звезда в колежа.Един ден тя внезапно среща интересно момче,в което се влюбва от пръв поглед.По време на едно парти,той й казал какъв е всъщност и тя пожелала да я превърне.Така всичко се променило само за ден.

ХАРАКТЕР
-ДОБРИ ЧЕРТИ смела,мила,обича спонтанността
-ЛОШИ ЧЕРТИ когато се касае за приятелите й,тя е способна да направи всичко,за да ги защити

ЛЮБИМО ЗАНИМАНИЕ да е сред приятелите си и да клюкарства [img]  Създаване на вампир - Page 2 293livelyblake080408 [/img]
Върнете се в началото Go down
Алесандра Салватор
ADMIN
Алесандра Салватор


Брой мнения : 269
Join date : 02.11.2010
Age : 29
Местожителство : Mystic Falls

  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 EmptyСъб Ное 20, 2010 7:27 pm

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://vampire-diaries-fan.bulgarianforum.net
Sponsored content





  Създаване на вампир - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампир     Създаване на вампир - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на вампир
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Създаване на хора
» Създаване на вешица
» Създаване на върколак
» Създаване на демон

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Създаване на герой-
Идете на: